O nas

Poznajmy się bliżej | O nas

 

Witaj!

Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś! Oznacza to, że w swojej codziennej aktywności szukasz najwyższej jakości, doskonałego wsparcia, niebywałej wygody i wspaniałego designu - dobrze się składa, bo to tak, jak my :) Dlatego właśnie stworzyłyśmy markę MO Apparel - bo same jesteśmy sportowcami i brakowało nam na rynku takiej odzieży sportowej, która z jednej strony pracowałaby na ciele jak druga skóra, a z drugiej idealnie maskowała niedoskonałości i podkreślała atuty figury. Mamy nadzieję, że wypracowane przez nas fasony spełnią Twoje oczekiwania i tak, jak my nie będziesz chciała ćwiczyć już w niczym innym.

Ciągle udoskonalamy nasze produkty i pracujemy nad nowymi formami, zatem, jeśli masz jakieś sugestie, uwagi czy pytania, śmiało kontaktuj się z nami pod adresem sklep@mo-apparel.pl.

 


 

 A oto nasz zespół:

Ola

OLA

Kobieta pełna sprzeczności. Aktywna sportsmenka, silna, zdeterminowana, a z drugiej strony bardzo wrażliwa, empatyczna i delikatna. Ciągle doskonali się nie tylko w sferze fizycznej, ale i emocjonalnej. Wielokrotna międzynarodowa mistrzyni kettlebell. Prowadzi klub sportowy The MO Gym, gdzie wraz ze swoimi podopiecznymi pracuje nad ich rozwojem i przemianą na wszystkich płaszczyznach. Aktywnie udziela się w social mediach - z sukcesem prowadzi profile wspierające kobiety i ich potrzeby. To od nich czerpie inspirację i motywację do działania.

 

Kinga

KINGA

Specjalistka od marketingu i mózg organizacyjny naszego zespołu. Śledzi najnowsze trendy w e-commerce i w social mediach. Zawsze z ręką na pulsie, aby jak najlepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i zainteresowania. Dzięki niej wszystkie nasze działania "się spinają". Mistrzyni ogarniania. Tytan pracy. Ambasadorka pozytywnej motywacji, która pomimo dużej dyscypliny, zawsze wprowadza masę uśmiechu do naszego teamu!

 

Michalina

MICHALINA

Artystyczna dusza naszego zespołu. Z wykształcenia magister sztuk wizualnych. Jej kreatywność doceniona została w prestiżowym konkursie Samsung Art Master, a wieloletnie doświadczenie zdobywała w londyńskich i warszawskich agencjach reklamowych. Świetnie odnajduje się również w branży odzieżowej, otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania, zawsze szuka rozwiązania w nawet najbardziej patowych sytuacjach. Prywatnie mama trzech chłopaków, którzy kompletnie przewartościowali jej świat i zmotywowali do pracy na własny rachunek.

 

To co? Widzimy się na treningu? ;-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl